„Дунав“ прегази „Спартак“ (Вн) като гост с 4:0

https://www.24chasa.bg/sport/article/9997931 „Дунав“ прегази „Спартак“ (Вн) като гост с 4:0 „Дунав“ прегази „Спартак“ (Вн) като гост с 4:0 www.24chasa.bg

В първата си контрола третодивизионният „Дунав“ прегази във Варна местния „Спартак“ с 4:0. Русенци се разбесняха след почивката и направо отнесоха домакините.

Първото полувреме завърши 0:0, след пропуски на двата отбора. След направените смени „драконите“ се разиграха и набързо набутаха два гола. В 62-та минута опитният румънец Драгош Фирцулеску откри резултата за гостите, а в 64-тата Томи Александров заби втория гол. 0:3 направи в 83-тата минута Албер Силвиев. В 86-тата минута Александров добави и четвъртото попадение за русенци.

„Дунав“ е решен през тази година да спечели Трета лига и да се върне при професионалистите.

Стартов състав на „Дунав“: Винченцо Ангелов, Мерт Тасим, Василен Марков, Георги Вълчев, Димитър Тодоров, Кристиян Господинов, Станислав Вълчев, Мирослав Георгиев, Джан Хасан, Преслав Петков, Йордан Димитров.

Други от Спорт

Мачове от 1/8-финалите в турнира за купата

"Славия" кръщава стадиона си на Александър
Шаламанов

"Славия" кръщава стадиона си на Александър Шаламанов

Ерика Зафирова, Лаура Траатс, Мадлен Радуканова, Стефани Кирякова и Симона Дянкова - първите в историята на България олимпийски шампионки по художествена гимнастика. СНИМКА: LAP.BG

Тежка контузия извади диамантите от световното! Това е краят за отбора епоха!