С футболисти от 21 век „Дунав“ спечели първата си контрола с 13:0

https://www.24chasa.bg/sport/article/9441638 С футболисти от 21 век „Дунав“ спечели първата си контрола с 13:0 С футболисти от 21 век „Дунав“ спечели първата си контрола с 13:0 www.24chasa.bg

С футболисти, до един родени само през 21 век, „Дунав“ спечели първата си контрола с 13:0 срещу четвърто дивизионния „Дунав“ Сливо поле. Единственото изключение бе опитният капитан на тима Диян Димов. Русенци изпробваха в този мач и всички нови попълнения, дошли през зимната пауза. Още до почивката домакините дръпнаха с 5:0, а след това играеха предимно за удоволствие. Пет попадения за „Дунав“ записа влезлият след почивката млад таран Александър Кирилов. По два гола за русенци отбелязаха Диян Димов и новият нападател Пламен Иванов. Записаха се и Джан Хасан, Огнян Николов, Атанас Стамболов и Пламен Иванов. В отбора дебютираха 16-годишните юноши Джаров и Господинов. Следващата контрола на „Дунав“ е в сряда срещу „Локомотив“ ГО.

Други от Спорт

Кристиян Минковски и Георги Аврамчев

В плуването решиха: Оставки няма да има

Питър Макрилос от “Славия” гардира топката пред Михаел Орачев от “Монтана” по време на 1/8-финала за купата на България. След 1:1 в редовното време и продълженията “белите” биха с общ резултат 6:5 след изпълнение на дузпи в “Овча купел”.
СНИМКА: ЙОРДАН СИМЕОНОВ

Жребият за купата: “Левски” среща “Славия”, ЦСКА - “Ботев” (Вр), “Локо” (Пд) в Разград

Херо Мустафа се срещна с националите ни по баскетбол (Видео)

"168 часа": Кралицата на Еверест Лакпа Шерпа работи в супермаркет и мие чинии в Кънектикът