Новак удари "Берое", излязъл от едномесечната карантина (Снимки)

https://www.24chasa.bg/sport/article/9290799 Новак удари "Берое", излязъл от едномесечната карантина (Снимки) Новак удари "Берое", излязъл от едномесечната карантина (Снимки) www.24chasa.bg
Шопов току-що е пратил топката в мрежата на "Берое". Снимки Румяна Тонева

Абсолютният новак в българския футболен елит "Футболен клуб "Централен спортен клуб на армията 1948" стигна до 1:0 над "Берое", който изигра първи мач след пауза, дълга почти месец и половина заради карантина. Гола вкара Васил Шопов в 48-ата минута след заучено изпълнение на пряк свободен удар.

10 минути по-късно топстрелецът на домакините Мартин Камбуров уцели и страничната греда на вратата на Генадий Ганев и така не вкара гол в четвърти пореден мач в гонитбата на рекорда на Петър Жеков.

"Реално сме тренирали само 2 дни, 13 човека бяха заболели, някои изкараха коронавируса трудно. Допуснахме отново гол от стандартно положение", тюхкаше се след двубоя наставникът на заралии Димитър Димитров-Херо.