Ивелин вкара в най-дългия мач в Русия, първи за него след заразата

https://www.24chasa.bg/sport/article/8769780 Ивелин вкара в най-дългия мач в Русия, първи за него след заразата Ивелин вкара в най-дългия мач в Русия, първи за него след заразата www.24chasa.bg
Ивелин Попов с маска на “Ростов”. “Паузата беше голяма. Постарах се да не губя концентрация и ритъм. Благодаря за подкрепата на “жълто-синия” стадион”, написа Попето в инстаграм след завръщането си на терена с гол за 1:1 срещу “Краснодар”.

Ивелин Попов даде два поредни отрицателни теста за коронавирус, след което изигра първия си мач в Русия за “Ростов” след прекъсването заради пандемията, а в края на драматичния двубой вкара от дузпа и донесе 1:1 на тима си срещу “Краснодар”. Гостите поведоха в 13-ата мин чрез Маркус Берг. Ивелин влезе резерва в 71-ата. Втората част имаше историческо продължение от 11 мин, които станаха 19 заради дълги спорове и разглеждане чрез ВАР дали има дузпа. Такава бе отсъдена, а Ивелин реализира от бялата точка в инфарктния момент. Общо с продълженията на двете полувремена мачът продължи рекордните 111 мин и 15 секунди. “Краснодар” е трети с 45 т., а “Ростов” е четвърти с 42.

Други от Футбол

Диего и Рокио бяха заедно на световното в Москва.

Бивша годеница на Марадона източила кредитната му карта, след като умрял

Резултати от 18-ия кръг в Бундеслигата и класиране

Резултати от 19-ия кръг в серия "А" и класиране

Брейди празнува със съотборниците си.

Том Брейди стигна до 10-и финал "Супербоул" в американския футбол

Бербатов започна работа с "Етър"

Андрей Гълъбинов се ръкува с папа Франциск. Между двата мача в Рим, "Специя" бе приета от папата.