Уникален обрат за "Лудогорец" - от 0:1 до 3:1 срещу ЦСКА (Москва) за 5 минути

https://www.24chasa.bg/sport/article/7665044 Уникален обрат за "Лудогорец" - от 0:1 до 3:1 срещу ЦСКА (Москва) за 5 минути Уникален обрат за "Лудогорец" - от 0:1 до 3:1 срещу ЦСКА (Москва) за 5 минути www.24chasa.bg
СНИМКА: РОЙТЕРС

Българският шампион "Лудогорец" е на път да сътвори поредния си футболен подвиг в Европа.

След като губеше на полувремето 0:1 от руския гранд ЦСКА, само за пет минути - между 48-а и 52-а, разградчани вкараха три гола и обърнаха резултата до 3:1.

Централният защитник на гостите Игор Дивеев откри за гостите още в 11-ата минута с глава след центриране от пряк свободен удар.

При този резултат завърши първото полувреме, но още в 48-ата минута Вандерсон изравни.

Не бяха минали и 120 секунди, когато след прекрасен пас от левия фланг на Антон Недялков Джоди Лукоки изскочи зад защитниците на ЦСКА и прониза легендата Игор Акинфеев.

Гостите още не се бяха окопитили от обрата, когато получиха нов гол - Вандерсон хвърли дълъг пас към границата на наказателното поле, където от воле с левия крак Клаудиу Кешерю направи 3:1.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!

Други от Футбол

Вратарят и капитан на “Байерн” Мануел Нойер лови топката на тренировка преди гостуването на “Челси” в Шампионската лига.

Румениге: Третия път трябва да се справим с “Челси”

Два пъти не успяхме да се справим с “Челси” в Шампионската лига, но при третия опит трябва да го направим. Това заяви босът на “Байерн” Карл-Хайнц Румениге при заминаването за Лондон. Там тази вечер германският гранд гостува на “Стамфорд Бридж” в първи 1/8-финал от Шампионската лига. Преди 15 г. “Челси” отстрани в 1/4-финалната фаза на турнира

Резултати от 25-ия кръг в Примера дивисион и класиране

Резултати от 25-ия кръг в серия "А" и класиране

300 коли с фенове на "Локо" (Пд) на шествие за равно финансиране (видео)

Около 300 автомобила с привърженици на "Локо" (Пд) образуваха шествие по улиците на града след победата на любимците с 4:0 над "Царско село" в мач от Първа лига. Претенциите на привържениците на "черно-белите" са, че "никое частно дружество не може да бъде под чадър, никое частно дружество няма право да стои над равните нему такива

Ивайло Петев е оклюмал. Снимка: сайт на "Ягелония"

Нова тежка загуба за Петев в Полша - 0:4

Бившият национален селекционер Ивайло Петев записа нова тежка загуба начело на полския “Ягелония”. Тимът на българския треньор падна с 0:4 при гостуването си на “Легия” във Варшава. Така Петев продължава да няма победа в полския футболен елит. Той пое “Ягелония” през зимната пауза. След подновяването на шампионата отборът на Петев записа загуба с

Франк Лампард ликува след последния съдийски сигнал на мача на неговия "Челси" срещу "Тотнъм" - директна битка за топ 4. СНИМКА: РОЙТЕРС

Лампард надви Моуриньо за топ 4

“Челси” на Франк Лампард би 2:1 “Тотнъм” на Жозе Моуриньо в директната битка за топ 4 в английската Висша лига. Жиру откри на “Стамфорд Бридж” в 15-ата мин, Маркос Алонсо удвои в 48-ата, а Антонио Рюдигер си вкара автогол в 89-ата. “Челси” прекъсна серията от 4 шампионатни мача без успех , утвърди се 4-и и дръпна с 4 точки пред “Тотнъм”