Дунав вече продава билети за мача с ЦСКА, още преди да срещне "Локо" Пд

https://www.24chasa.bg/sport/article/7612592 Дунав вече продава билети за мача с ЦСКА, още преди да срещне "Локо" Пд Дунав вече продава билети за мача с ЦСКА, още преди да срещне "Локо" Пд www.24chasa.bg
СНИМКА: Архив

От понеделник следобед, десетина часа преди мача на русенци в Пловдив срещу местното „Локо” стартира продажбата на билети за двубоя на „Дунав“ Русе срещу ЦСКА, съобщиха от клуба.

Срещата е неделя, 25 август, от 18.00 часа на Градския стадион в Русе, а армейският тим има много фенове в града край Дунав. Билетите са с цена 10 лева и ще могат да бъдат намерени в магазин „SportLic” на бул. „Цар Фердинанд“ 3 в сградата на „Здравко Чампоев“ до Градските хали. За трибуната под козирката, пропуските ще са с цена 25 лева. Ръководството на ФК „Дунав“ вече пусна в продажба и билети на цена от 5 лева. От тях ще могат да се възползват хора, навършили 65 години. На входовете на Градски стадион Русе ще бъдат проверявани документи за самоличност, удостоверяващи възрастта на хората, възползвали се от отстъпката. ФК „Дунав“ напомня, че децата до 12 годишна възраст може да наблюдават мачовете безплатно.

Касите започват продажбата на пропуски в 16.00 часа, а вратите на стадиона отварят в 17.00 часа. Билети за мача ще бъдат продавани до 60 минути от началото на двубоя. Ако зрител реши да напусне стадиона на полувремето, ще бъде допуснат обратно след 60 минути от старта на мача. Хора с чадъри няма да бъдат допускани на стадиона, поради съображения за сигурност. Преди мача в Пловдив, „Дунав” се раздели и с 22-годишното португалско крило Сандро Семедо.

След среща с ръководството на „Драконите“, договорът на Сандро Семедо е бил прекратен по взаимно съгласие. Футболистът беше привлечен това лято в състава на русенци, но не успя да се наложи в основния състав. Семедо имаше проблеми с наднормено тегло и въпреки, че влезе няколко пъти като резерва, не убеди треньорското ръководство, че има място в „Дунав”.

Други от Футбол

Двама от "Лудогорец" в идеалния отбор на Лига Европа

Двама играчи на "Лудогорец" са в идеалния отбор на първия кръг от груповата фаза на Лига Европа. Това са Клаудиу Кешерю и Антон Недялков. Отборът се прави по статистически показатели спрямо показаното на терена. Ето и идеалният отбор: Вратар: Емилиано Мартинес ("Арсенал"); Защитници: Антон Недялков, Калъм Чеймбърс ("Арсенал"),

Вероятно най-великата европейска победа на "Лудогорец" - от 0:1 до 5:1 срещу ЦСКА (Москва)

"Лудогорец" постигна може би най-великата си победа в европейските турнири! Българският шампион се наложи на руския гранд и носител на купата на УЕФА за 2005 г. ЦСКА с 5:1 в мач от груповата фаза на Лига Европа, след като на почивката губеше 0:1. Московчани дръпнаха в резултата още в 11-ата минута с гол на Игор Дивеев.

Уникален обрат за "Лудогорец" - от 0:1 до 3:1 срещу ЦСКА (Москва) за 5 минути

Българският шампион "Лудогорец" е на път да сътвори поредния си футболен подвиг в Европа. След като губеше на полувремето 0:1 от руския гранд ЦСКА, само за пет минути - между 48-а и 52-а, разградчани вкараха три гола и обърнаха резултата до 3:1. Централният защитник на гостите Игор Дивеев откри за гостите още в 11-ата минута с глава след

Вижте съставите на "Лудогорец" и ЦСКА (Москва) в Лига Европа

Треньорите на "Лудогорец" и на московския ЦСКА - Станислав Генчев и Виктор Гончаренко, определиха титулярните състави за първия мач в групата за Лига Европа. Мачът е на стадион "Лудогорец Арена" в Разград, а главен съдия е Ирфан Пелто от Босна и Херцеговина. Ето кои са 22-мата, които започнаха мача: "Лудогорец" (България): Ренан дос Сантос,

Вижте кариерата на Бербатов през обектива на Ройтерс (снимки)

Един от най-легендарните български футболисти Димитър Бербатов обяви, че прекратява активната си кариера на играч. Той я стартира в родния Благоевград с "Пирин", след това продължава в ЦСКА, германския "Байер" (Леверкузен), английските "Тотнъм", "Манчестър Юнайтед" и "Фулъм", "Монако" (Фр), гръцкия ПАОК и индийския "Керала Бластърс".