Спорт по тв днес: футбол от България и МЛС + английски мачове, 1/2-финал на Евро 2019 по волейбол за юноши България - Полша, тенис, "Тур дьо Франс", ММА и голф

https://www.24chasa.bg/sport/article/7567413 Спорт по тв днес: футбол от България и МЛС + английски мачове, 1/2-финал на Евро 2019 по волейбол за юноши България - Полша, тенис, "Тур дьо Франс", ММА и голф Спорт по тв днес: футбол от България и МЛС + английски мачове, 1/2-финал на Евро 2019 по волейбол за юноши България - Полша, тенис, "Тур дьо Франс", ММА и голф www.24chasa.bg

Други от Спорт

Нуно Томаш

ЦСКА праща под наем Нуно Томаш

Защитникът Нуно Томаш вече не е част от ЦСКА и не замина на лагера в Марбея. Той ще бъде преотстъпен на друг отбор. Направо в Испания към отбора ще се присъединят Тони Уот и Раул Албентоса. Двамата се възползваха от почивката между двата лагера и се прибраха за ден при семействата си. В групата за втория лагер попадна нападателя Тонислав Йорданов

Спорт по тв днес: Григор стартира на Australian Open, ски с Алберт Попов, тото, биатлон, 18 футболни мача, волейбол, баскетбол, снукър, NBA, NHL

Българинът Индиана дебютира за "Астън Вила" в английската Висша лига

Индиана Василев направи своя дебют в английската Висша лига. 18-годишният полузащитник влезе като резерва за "Астън Вила" при равенството 1:1 с "Брайтън" от 23-ия кръг на английското първенство. Василев се появи на терена в 67-а минута на мястото на Трезеге, а малко след това "Вила" изравни с попадение на звездата на тима Джак Грийлиш

Антигероят за "Фортуна" Кастенмайер избива топката. Снимка: туитър на "Вердер"

“Вердер” и Груев спряха лоша серия в Бундеслигата

Лошата серия от поредни загуби в Бундеслигата - 4, на “Вердер” бе прекратена при гостуването на “Фортуна” в среща от 18-ия кръг. В Дюселдорф бременци, в чийто треньорски щаб асистент е българинът Илия Груев, успяха да се доберат до победата след автогол на вратаря Флориан Кастенмайер в 66-ата мин. Това стана след статично положение

Щафетата в биатлона избегна на косъм затваряне в Руполдниг

Мъжката щафета на България в биатлона избегна затваряне във втори пореден старт. В кръга от световната купа в Руполдинг (Гер) на трети пост Димитър Герджиков бе почти застигнат от французина Кентан Фийон Майе, но все пак успя да предаде на Владимир Илиев. Преди това Красимир Анев мина добре първи пост

Треньорът на волейболния шампион при мъжете “Нефтохимик” Николай Желязков е фаворит за нов национален селекционер.

Николай Желязков фаворит за треньор на волейболистите

Пранди твърдо няма да продължава Треньорът на волейболния шампион при мъжете “Нефтохимик” Николай Желязков е фаворит за нов национален селекционер. Договорът на италианеца Силвано Пранди приключи след неуспешната олимпийска квалификация в Берлин. 72-годишният специалист твърдо няма да продължи да води България