И след 4:1 оплакване от треньора: “Левски” има нужда от хора!

https://www.24chasa.bg/sport/article/7562267 И след 4:1 оплакване от треньора: “Левски” има нужда от хора! И след 4:1 оплакване от треньора: “Левски” има нужда от хора! www.24chasa.bg
Петър Хубчев

“Два мача няма как да ме заблудят. Не искам да избързвам с хвалебствията. Здраво стъпил съм на земята.” Това заяви старши треньорът на “Левски” Петър Хубчев след победата с 4:1 над “Дунав” в Русе на старта на българската efbet лига, дошла след 2:0 като гост на“Ружомберок” в първия мач в Лига Европа и в навечерието на реванша със словаците на “Герена”.

“Само резултатът е впечатляващ, иначе не съм доволен. Не играхме много добре. Ставаме все по-взискателни и видяхме много слабости. За пореден път ще се оплача, но на нас ни трябват хора. Да, винаги е вариант да вкараме двама-трима юноши и да издигнем лозунги, че залагаме на младите, но не това е идеята”, обяви Хубчев след успеха в Русе.

А след това се насочи и към реванша с “Ружомберок”: “Дайте да не се хвърляме в голяма еуфория след победата в първия мач. Трябва да сме максимално концентрирани в тренировките и подготовката за “Ружомберок”. Не съм спокоен. Няма как да е другояче, след като допускаме елементарна грешка в началото на второто полувреме срещу “Дунав” и получаваме гол.”

Треньорът на “сините” обяви, че австрийският нападател Дени Алар вече е възстановен. “Контузията на Дени Алар е отшумяла, въпрос е на физически възможности за четвъртък”, коментира Хубчев. Почти е сигурно, че наставникът няма да рискува с включването на австрийския голаджия сред титулярите в реванша с австрийците. Дебют за сезона в Европа трябва да направи “синият” топреализатор за миналата кампания Станислав Костов, който бе наказан за мача в Словакия, а след това в Русе имаше много положения за гол, удари две греди, но така и не успя да се разпише.

Вратарят Николай Михайлов, който получи разтежение на връзка на дясното коляно, ще е готов за игра от следващата седмица.

Други от Спорт

Спорт по тв днес: футбол от България и Англия, квалификации на US Open и тото

Соу се отпуши, ЦСКА трепери срещу "Арда", Марселиньо мина като метеор през "Тича"

Головата суша в първенството на топреализатора на ЦСКА Али Соу продължи точно 426 минути. В края на двубоя с абсолютния новак в елита "Арда" централният нападател на "червените посрещна центриране отдясно на бека Иван Турицов и вкара гола на успокоението за домакините за 3:1. В продължението на редовните 90 минути Иван Коконов от гостите върна

Със силен мач Едисон донесе гол и победа №1 за отбора си в Белгия (Видео)

Бившият младежки национал на България Едисон Йорданов вкара първия гол през сезона за новия си отбор “Виртон” във II ниво на белгийския футбол. Освен това десният защитник бе в основата на другите 2 попадения за победата с 3:0 като гост на “Ломел” в среща от III кръг. В първите два “Виртон” допусна загуби с по 0:1.

Паулиньо вкарал красиво благодарение на Бог, след 290 дни Холмар в игра за "Левски"

В типично бразилски стил превърналият се в герой за “Левски” при победата с 4:0 над “Витоша” (Бистрица) Паулиньо благодари на Бог за майсторското си попадение, с което бе открит резултатът. Южноамериканецът се разписа с хубав диагонален и параболичен удар. Паулиньо вкара и втория гол, който бе признат, въпреки че той бе в явна засада.

"Левски" отказал да продаде Хали Тиам за 1 милион евро

"Левски" е получил оферта за полузащитника Хали Тиам. Шефовете на клуба и треньорският щаб обаче нямат никакво намерение да се разделят с опитния сенегалец, съобщи Канал 3. Предложението е било за около 1 милион евро, но не разглеждано сериозно от ръководството. В момента Тиам лекува травма. Той получи контузията в реванша с АЕК Ларнака от втория

Днес се прощаваме с голямата легенда на българския баскетбол Пенка Стоянова

Днес се прощаваме с голямата легенда на българския баскетбол Пенка Стоянова. Тя ни напусна в петък след дълго боледуване. В кариерата си Стоянова изигра близо 600 мача с националния екип. Тя бе част от отборите, постигнали най-големите успехи на страната ни - сребърен медал от Олимпиадата в Москва 1980-а и бронз от Игрите в Монтреал.