https://www.24chasa.bg/sport/article/7293776 Футболистът Григор Долапчиев стана баща на син Николай Футболистът Григор Долапчиев стана баща на син Николай www.24chasa.bg

Нападателят на елитния "Витоша" (Бистрица) Григор Долапчиев стана баща на син, се разбра от негово съобщение във фейсбук.

"10.02.2019 се роди нашия прекрасен син Николай! Благодаря на моята героиня Denitsa Ivanova, която ме дари с тази неописуема радост и щастие ! Обичам ви безкрайно! НАЙ - ХУБАВИЯ ДЕН В ЖИВОТА НИ!", написа той под снимка на бебето със закрито от сърце лице и своя с майката.

Долапчиев е юноша на ЦСКА, играл е още в "Хасково", "Оборище" и "Спартак" (Плевен).

Други от Футбол

"Ювентус" разменя Дибала за Неймар

Ръководството на "Ювентус" е отправило предложение до колегите си от Пари Сен Жермен за бартерна сделка, при която към Торино трябва да поеме Неймар да Силва, а в замяна французите могат да очакват Пауло Дибала. Новината е на бразилското издание „Глобоешпорте”, според което тази вечер е била първата от преговорите между двата клуба.

Стойчо Стоев: Изяснихме се с Марселиньо

Старши треньорът на шампиона “Лудогорец” Стойчо Стоев обяви, че отношенията му с бразилския лидер на отбора Марселиньо вече са изгладени. Офанзивният футболист с български паспорт бе изваден от състава заради непрофесионално поведение. “Качествата на Марселиньо няма какво да ги коментирам, цяла България знае какво може той.

Дунав вече продава билети за мача с ЦСКА, още преди да срещне "Локо" Пд

От понеделник следобед, десетина часа преди мача на русенци в Пловдив срещу местното „Локо” стартира продажбата на билети за двубоя на „Дунав“ Русе срещу „ЦСКА“ София, съобщиха от клуба. Срещата е неделя, 25 август, от 18.00 часа на Градския стадион в Русе, а армейският тим има много фенове в града край Дунав.

"Левски" би 4:0 "Витоша", важният втори гол - от засада

"Левски" си върна част от самочувствието, позагубено след отпадането от Лига Европа и домакинската загуба от "Берое", като размаза символичния домакин "Витоша" с 4:0 в мач от 6-ия кръг на efbet лига. Два гола вкара бразилското крило Паулиньо, като важният втори беше от очевидна засада, останала незабелязана за съдиите.

Още 4305,64 лева и приключва съдебната сага със старото дружество на ЦСКА

ЦСКА трябва да плати 4305,64 лева в седемдневен срок от получаването на последното съдебно определение до делото по несъстоятелност на старото дружество. След това се издава постановление за възлагане на имуществото и съдебната сага приключва с ликвидирането му. Ето какво е решил съдът на заседанието от 14 август: Закрито/разпоредително заседание

"Текезесето" отнесе общо 9 от "Лудогорец"

"Лудогорец" завърши с 4:0 безсмислената си разходка до Рексъм, за да елиминира с общ резултат 9:0 уелския ТНС, нарeчен доста сполучливо преди години от Димитър Пенев "текезесето". Стойчо Стоев не включи част от титулярите си в групата за мача, а други остави на пейката. Въпреки това с два гола на Якуб Швиерчок и по един на Джоди Лукоки и Дан