Футболистите на ЦСКА показаха умения по стрелба (Снимки)

https://www.24chasa.bg/sport/article/7033978 Футболистите на ЦСКА показаха умения по стрелба (Снимки) Футболистите на ЦСКА показаха умения по стрелба (Снимки) www.24chasa.bg
Едвин Джеси Снимки: cska.bg

ЦСКА вече е в Пловдив, където ще бъде на лагер преди утрешното гостуване на "Ботев". Срещата от седмия кръг на Първа лига ще започне в 18:45 часа.

За втори път тимът беше гост на 68-а бригада "Специални сили" в Пловдив, където играчите и треньорите изпробваха своите стрелкови умения. Поканата за визитата на ЦСКА беше отправена от шефа на поделението - бригаден генерал Явор Матеев, като идеята е да се предаде армейският дух на отбора, съобщиха от официалния сайт на отбора.

Играчите и треньорите стреляха със снайпери, автомати, картечници, пистолети и други оръжия на полигона в поделението. Всички се забавляваха и с интерес изпробваха мерника си, а най-любопитно заниманието се оказа за новите попълнения в тима, които не бяха част от ЦСКА през изминалия сезон, когато отборът ни за първи път гостува в поделението.

Генерал Явор Матеев остана впечатлен от уменията на футболистите и сподели, че някои от тях са подобрили представянето си спрямо първия път. Той пожела на ЦСКА успех срещу "Ботев" (Пловдив) утре, както и късмет по пътя към титлата и купата през този сезон.

Други от Футбол

Ивайло Петев пое отбор от Саудитска Арабия

Бившият национален селекционер Ивайло Петев пое официално саудитския "Ал Кадисия". Той сменя уволнения сърбин Александър Станоевич. Станоевич е махнат заради слабия старт на сезона, като тимът е на предпоследно място. В екипа на Петев влизат бившия му съотборник в "Литекс" Витомир Вутов, който ще отговаря за вратарите,

Съдия попречи на "Берое" за нещо в Разград, "Лудогорец" спечели с 1:0

"Берое" загуби с 0:1 при гостуването си на "Лудогорец" в Разград, благодарение и на съдията Радослав Гидженов. В 21-ата минута той се направи, че не вижда нарушение на Козмин Моци, който задържа Мартин Райнов за фланелката в наказателното поле. След това останаха съмнения и за фаул на Клаудиу Кешеру срещу Камен Хаджиев.

Хубчев освободи Иван Горанов от националния отбор

Защитникът Иван Горанов бе освободен от лагера на мъжкия национален отбор на България за мачовете с Кипър и Словения заради контузия, получена в клубния му отбор "Левски". Той получи травма в ребрата при загубата от "Черно море" за купата след изпълнение на дузпи. Днес футболистите, играещи в българското първенство,

Стойчо Младенов пети в Казахстан, Костов спаси "Шахтьор", а Херо е на плейоф

Стойчо Младенов изведе "Кайсар" до петото място в първенството на Казахстан. В последния кръг неговият тим победи като гост "Актобе" с 2:0 и така прескочи съпаерника си в класирането. "Кайсар" остана само на една точка от място в евротурнирите, като последното бе заето от "Ордабаси". Николай Костов спаси "Шахтьор" (Каганди),

Казахстан и Азербайджан пред нас в евротурнирите

Казахстан и Азербайджан вече са пред България в ранглистата за евротурнирите, което ще направи задачата за пробив догодина още по-трудна. Повечето отбори участват с държавния коефициент в жребия. В момента след последния мач на “Лудогорец” в Лига Европа той е точно 17,000 и България е на 28-о място за следващия сезон, след като започна от 25-о.

ЦСКА изкачи "Витоша" с 3:0 за 11 минути

"Витоша" затрудни максимално ЦСКА и удържа 79 минути 0:0 при гостуването си на "Българска армия", но след това си тръгна победен с 0:3. Само за 11 минути "червените" пробиха здравия бетон на Росен Кирилов. Първо Мауридес, който влезе като резерва се разписа след тотално разбъркване в което успя да нанесе два удара, като вторият бе точен.