Реванши от Лига Европа днес

Други от Футбол

"Лудогорец" приключи сезона без победа в Европа с 1:1 срещу "Цюрих"

С гол на поляка Якуб Свирчок в последните секунди на даденото от съдията продължение на първото полувреме "Лудогорец" изравни 1:1 срещу гостуващия "Цюрих" и на практика фиксира крайния резултат в последния мач на отбора в Лига Европа. Това беше последният мач на 7-кратния български шампион в групата на Лига Европа,

1:1 на полувремето в Разград, Свирчок изравни срещу "Цюрих"

С гол на поляка Якуб Свирчок в последните секунди на даденото от съдията продължение на първото полувреме "Лудогорец" изравни 1:1 срещу гостуващия "Цюрих". Това е последният мач на 7-кратния български шампион в групата на Лига Европа, който загуби шансове да продължи още след четвъртата среща. В другия мач от същата група "Байер" (Леверкузен) води

УЕФА ни дава парите за ВАР, системата идва през есента

По-голямата част от необходимите от около 10 милиона лева за оборудването на стадионите ни със системата за видеоповторения (ВАР) най-вероятно ще бъдат дадени от УЕФА още до началото на следващия сезон, разкриха източници от БФС и Съдийската комисия. Това е единствената спънка пред въвеждането в България,

4 промени при титулярите на "Лудогорец" срещу "Цюрих"

Старши треньорът на "Лудогорец" Антони Здравков направи четири промени в титулярния състав за последния мач от Лига Европа срещу "Цюрих" в Разград. Мачът започва в 22 часа, а съдия е руснакът Кирил Левников. Вместо отсъстващите по различни причини Ренан, Моци, Лукоки и Кешерю от първата минута на "Лудогорец Арена" ще излязат Броун, Терзиев,

Мартин Камбуров получи знака "Почетен гражданин на Свиленград"

Нападателят на "Берое" Мартин Камбуров получи знака "Почетен гражданин на Свиленград" от кмета на родния си град Георги Манолов на традиционна годишна церемония, съобщиха от местната администрация. Снощи в Спортната зала общината е връчила грамоти, парични и предметни награди на осем спортисти и 16 спортни клуба,

Българин е лидер в Германия с 12 т. аванс за финал на 2018-а

Носителят на купата на България със “Славия” Костадин Велков може да се похвали, че и втората половина на 2018-а е успешна за него. Българският защитник завърши годината като лидер със своя “Кемницер” в Германия, при това убедителен. В североизточната регионална лига (4-о ниво на немския футбол) тимът на Велков удари с 2:0 гостуващия