Хърватия аха да рухне и вратарят на Франция я върна в мача - 2:4

https://www.24chasa.bg/sport/article/6963312 Хърватия аха да рухне и вратарят на Франция я върна в мача - 2:4 Хърватия аха да рухне и вратарят на Франция я върна в мача - 2:4 www.24chasa.bg

Умората от трите мача с продължения (от които двата и с дузпи) на хърватите си каза думата и Франция е на път окончателно да свали въпросителните от световната титла, след като Килиан Мбапе вкара за 4:1 в 65-ата минута.

Веднага след това обаче вратарят на Франция Юго Лорис направи страхотна глупост в стил "Лорис Кариус" и Манджукич намали на 2:4.

Преди това "петлите" поведоха с автогол на същия Манджукич, а Перишич изравни.

След спорна дузпа Гризман отново изведе Франция напред, а след почивката Погба направи 3:1.

Други от Футбол

Ибрахимович затръшна вратата на "Милан", преподписа с "ЛА Галакси"

Шведският нападател Златан Ибрахимович окончателно потвърди, че няма намерение отново да облича фланелката на "Милан" и ще продължи да играе за "ЛА Галакси". През последните месеци името на Ибра бе многократно свързвано с трансфер при "росонерите", но преговорите между двете страни зациклиха и шведът няма да подсили състава на Дженаро Гатузо.

Недвед: "Атлетико" е труден съперник, но Кристиано е човекът за Шампионска лига

Спортният директор на "Ювентус" Павел Недвед коментира жребия за 1/8-финалите на Шампионска лига, който отреди "Атлетико" (Мадрид) за съперник на италианския шампион. “Нямахме късмет. "Атлетико" е много уравновесен отбор и е много трудно да играеш срещу него. Очаквам два трудни мача, където няма да има много голове.

“Ювентус” изравни еврорекорд

С 11-ия си гол в серия “А” Кристиано Роналдо донесе победата на “Ювентус” с 1:0 срещу “Торино” в градското дерби от 16-ия кръг на италианския елит. С успеха грандът изравни рекорда за най-добър актив след 16 мача в първенствата от топ 5 на Европа. “Юве” има 15 победи и 1 равенство. Такъв актив на тази фаза от сезона са имали още английският

Георги Петков: Раждането на дъщеря ми ме промени, тя ме върна в националния на 42 г.

- Георги, много приказки около връщането ти в националния отбор, но ти самият чувстваш ли се стар? - Ами не. Като кажа на глас 42 години, звучи доста, но, да ти кажа честно, се чувствам на 31-32. Още повече че тренирам нормално, не пропускам нито една тренировка и това ме кара да се чувствам на тази възраст.

4 точки и 4,64 млн. евро за “Лудогорец” от Лига Европа (обзор)

Разградчани приключиха участието си в Лига Европа с 1:1 срещу “Цюрих” 4 точки от 4 равенства и 2 загуби, както и 4,64 млн. евро е равносметката на 7-кратния шампион “Лудогорец” от третото му участие в групите на Лига Европа. То приключи с равенство 1:1 на стадиона в Разград с швейцарския “Цюрих”, а домакините останаха на последно място в група А.

1:1 на полувремето в Разград, Свирчок изравни срещу "Цюрих"

С гол на поляка Якуб Свирчок в последните секунди на даденото от съдията продължение на първото полувреме "Лудогорец" изравни 1:1 срещу гостуващия "Цюрих". Това е последният мач на 7-кратния български шампион в групата на Лига Европа, който загуби шансове да продължи още след четвъртата среща. В другия мач от същата група "Байер" (Леверкузен) води