Гарет Бейл не пожела да изкаже благодарност към Зидан

https://www.24chasa.bg/sport/article/6892857 Гарет Бейл не пожела да изкаже благодарност към Зидан Гарет Бейл не пожела да изкаже благодарност към Зидан www.24chasa.bg
Гарет Бейл Снимка: Ройтерс

След като изведе "Реал" (М) до трети последователен трофей от Шампионската лига, в четвъртък Зидан обяви, че се оттегля от клуба.

От клуба са насочили вниманието си към треньора на "Тотнъм" Маурисио Почетино за заместник на Зидан.

След като стана ясно, че 45-годишният наставник напуска "Реал", много от играчите на клуба използваха социалните мрежи, за да му благодарят за незабравимия период под негово ръководство.

Те публикуваха снимки, както и своите добри пожелания към него.

Беше отбелязано обаче, че Гарет Бейл не го е направил.

Уелсецът беше оставен на скамейката във финалния мач от Шампионска лига. След като влезе в игра, той отбеляза два гола, които донесоха победата и трофея.

Въпреки важната роля, която изигра, след края на двубоя Бейл обяви, че трябва да помисли върху своето бъдеще. В последните дни името му беше свързвано с "Манчестър Юнайтед" и "Байерн" (Мюнхен). След вчерашните събития в клуба има вероятност Бейл да остане в испанската столица.

Докато играчите на "Реал" поздравяваха Зидан в социалните мрежи, героят от финала не спомена и дума за оттеглянето на треньора.

Бейл все пак доказа, че има връзка с интернет, след като поздрави своя съотборник Лукас Васкес за раждането на сина му.

Други от Футбол

Коутиньо стана петият с гол в първенствата от топ 4 на Европа

Бразилецът Филипе Коутиньо стана петият футболист, който е вкарвал гол в първенствата от топ 4 на Европа. Той се разписа от дузпа за победата на “Байерн” с 4:0 над “Кьолн” в Бундеслигата. Преди Германия Коутиньо бе опъвал мрежите в Испания с “Барселона”, в Англия с “Ливърпул” и в Италия с “Интер”. Така бразилският национал се нареди до нигериеца

100 години футбол в Добрич – с мач срещу звезди от близкото минало

100-годишнината от създаването на футболния клуб „Добруджа” в град Добрич ще бъде тържествено отбелязана – съобщават от общинатаа. Ще бъде представена книгата „100 години футбол в Добрич” с автори краеведът, журналист, публицист и спортен деятел Илия Кишишев и Петър Петров – главен редактор на медийна група „Добруджа”

Двама от "Лудогорец" в идеалния отбор на Лига Европа

Двама играчи на "Лудогорец" са в идеалния отбор на първия кръг от груповата фаза на Лига Европа. Това са Клаудиу Кешерю и Антон Недялков. Отборът се прави по статистически показатели спрямо показаното на терена. Ето и идеалният отбор: Вратар: Емилиано Мартинес ("Арсенал"); Защитници: Антон Недялков, Калъм Чеймбърс ("Арсенал"),

Вероятно най-великата европейска победа на "Лудогорец" - от 0:1 до 5:1 срещу ЦСКА (Москва)

"Лудогорец" постигна може би най-великата си победа в европейските турнири! Българският шампион се наложи на руския гранд и носител на купата на УЕФА за 2005 г. ЦСКА с 5:1 в мач от груповата фаза на Лига Европа, след като на почивката губеше 0:1. Московчани дръпнаха в резултата още в 11-ата минута с гол на Игор Дивеев.

Уникален обрат за "Лудогорец" - от 0:1 до 3:1 срещу ЦСКА (Москва) за 5 минути

Българският шампион "Лудогорец" е на път да сътвори поредния си футболен подвиг в Европа. След като губеше на полувремето 0:1 от руския гранд ЦСКА, само за пет минути - между 48-а и 52-а, разградчани вкараха три гола и обърнаха резултата до 3:1. Централният защитник на гостите Игор Дивеев откри за гостите още в 11-ата минута с глава след

Вижте кариерата на Бербатов през обектива на Ройтерс (снимки)

Един от най-легендарните български футболисти Димитър Бербатов обяви, че прекратява активната си кариера на играч. Той я стартира в родния Благоевград с "Пирин", след това продължава в ЦСКА, германския "Байер" (Леверкузен), английските "Тотнъм", "Манчестър Юнайтед" и "Фулъм", "Монако" (Фр), гръцкия ПАОК и индийския "Керала Бластърс".