ЦСКА удари с 3:1 втория в Русия

ЦСКА надигра с 3:1 руския "Динамо" (Москва) в едва втората си контрола от началото на подготовката, след като снегът в Турция провали мача с австрийския "Хартберг".

В 23-ата минута Яник Вилдсхут падна в наказателното поле след съприкосновение с вратаря Лещук и съдията даде дузпа. От бялата точка Иван Турицов, който вече ще изпълнява 11-метровите за "червените", откри.

В последните секунди на първата част Греъм Кери натресе гредата от пряк свободен удар, но топката попадна в Бисмарк Чарлз и той направи 2:0.

Вратарят Димитър Евтимов, който влезе на почивката, направи грешка в 61-ата минута при корнер за руснаците и Иван Ордец върна едно попадение.

В 86-ата минута обаче Амос Юга изведе перфектно бразилеца Маурисио Гарсес и той направи 3:1.

"Динамо" в момента е втори в класирането на руското първенство.