Зографски 10-и за лятното Гранд при в Австрия

https://www.24chasa.bg/sport/article/10218717 Зографски 10-и за лятното Гранд при в Австрия Зографски 10-и за лятното Гранд при в Австрия www.24chasa.bg
Владимир Зографски (в дясно) на подиума в Шучинск СНИМКА: БФСКИ

Владимир Зографски зае 10-ото място в старта от лятното Гран при по ски скок в Хинценбах (Австрия). Той събра 234,1 точки.

Най-добрият ни състезател остана само на 12,1 точки от победителя Юкио Сато от Япония, изпреварил с 1,6 сънародника си Риою Кобаяши. Трети остана Карл Гейгер от Германия.

С успеха си Зографски влиза в десетката летния турнир, като другата седмица е финалът на веригата.

Други от Спорт

Снимка: Национална баскетболна лига

На 14 г. и 209 дни е най-младият ни дебютант в баскета

ЦСКА излезе втори след трудно 3:2 над "Ботев" (Пловдив)

Станимир Стоилов

Мъри Стоилов след първата си победа: Играхме най-зле, откакто се завърнах

Диамантените момичета на България излизат за космическото си съчетание с 5 топки в Марбея.
СНИМКА: Ulrich Fa?bender

Диамантите с още злато и нова космическа оценка

Радослав Панталеев

Българин рекламира световното по бокс

Българската делегация на Чалъндж купата в Румъния - спечелилата златните медали и в многобоя, и в четирите финала на уредите Боряна Калейн, петата в многобоя Татяна Воложанина, треньорите Марияна Памукова и Силвия Стойнева, съдийката Филипа Филипова и легендарната Мария Гигова. СНИМКА: Българска федерация по художествена гимнастика