"Локо" (Пд) хем удържа, хем изпусна "Копенхаген"

https://www.24chasa.bg/sport/article/10056529 "Локо" (Пд) хем удържа, хем изпусна "Копенхаген" "Локо" (Пд) хем удържа, хем изпусна "Копенхаген" www.24chasa.bg
Димитър Илиев се готви да изпълни дузпата за "Локо" (Пд).
Димитър Илиев се готви да изпълни дузпата за "Локо" (Пд). СНИМКА: Клубен сайт

"Локо" (Пд) изнесе поредния си силен мач в европейските турнири, макар резултатът да не е особено оптимистичен преди реванша.

В първа среща от третия предварителен кръг в Лигата на конференциите "черно-белите" завършиха 1:1 на "Лаута" с редовния участник в Шампионската лига "Копенхаген".

Пловдивчани поведоха с гол от дузпа на капитана си Димитър Илиев в 60-ата минута, на допуснаха изравняване от пряк свободен удар на резервата Пеп Биел четвърт час по-късно.

Малко преди края Бирсент Карагарен, който бе спънат за дузпата, а през първото полувреме удари греда, се измъкна сам срещу вратаря, преодоля го, но ударът му бе пресечен от защитник в корнер.

Спечели безплатна реклама на стойност 10 000 лв за твоя бизнес!