"Левски" загуби и във Враца

"Левски" загуби и втория си мач от новия футболен шампионат.

"Сините" отстъпиха 0:2 на "Ботев" във Враца. Двата гола за отбора на Даниел Моралес вкара Дориан Бабунски. Синът на бившия футболист на ЦСКА Бобан Бабунски отбеляза с глава още в 5-ата минута, а в 58-ата реализира от дузпа.

Гол за "Левски" вкара Билал Бари, но се оказа, че има засада.

В 38-ата минута гостите получиха дузпа за глупав удар с лакът на Мартин Николов и намесата на ВАР. Вратарят Красимир Костов обаче спаси след изпълнението на Борислав Цонев.

Спечели безплатна реклама на стойност 10 000 лв за твоя бизнес!