„Дунав“ удари лошо за втори път варненския „Спартак“ - 7:1

https://www.24chasa.bg/sport/article/10017191 „Дунав“ удари лошо за втори път варненския „Спартак“ - 7:1 „Дунав“ удари лошо за втори път варненския „Спартак“ - 7:1 www.24chasa.bg
Във втората си контрола това лято „Дунав“ удари втори път „Спартак“ Вн, този път в Русе, със 7:1.

Във втората си контрола това лято „Дунав“ удари втори път „Спартак“ Вн, този път в Русе, със 7:1. Преди седмица русенци спечелиха срещу същия съперник във Варна с 4:0. Този път варненци гостуваха на стадион „Дунав“ със състава си, който ще се състезава тази есен в Североизточната „В“ група, където играе и русенският тим. В състава на русенци отсъстват контузените нападатели Атанас Стамболов и Александър Кирилов. „Дунав“ откри още в първата минута с гол на капитана си Драгош Фиртулеску. Три минути по-късно румънецът подаде на Джан Хасан, който вкара второто попадение за домакините. След почивката голеадата на домакините продължи. В 48-та минута Преслав Петков вкара за 3:0. Централният нападател Йордан Димитров вкара хеттрик в 56, 61 и 74 минута. Александър Виденов направи 7:0 в 76-тата, а Георги Божилов намали за гостите 7:1 в 89-тата минута.

Стартов състав на „Дунав“: Цветелин Енчев, Симеон Иванов, Василен Марков, Преслав Папарков, Димитър Тодоров, Александър Виденов, Станислав Вълчев, Мирослав Георгиев, Джан Хасан, Драгош Фиртулеску, Томи Александров. След почивката в игра влязоха и Винченцо Ангелов, Даниел Николов, Георги Вълчев, Мартин Иванов, Мерт Тасим, Кристиян Маринов, Дани Бонев, Симеон Дочев, Радослав Великов, Кристиян Господинов, Преслав Петков, Йордан Димитров.

Други от Спорт

Изповедта на контузената Лаура: Сълзите се стекоха, огледах се в момичетата, толкова исках световната титла

Алишер Усманов предлага брак от затворническата килия на Ирина.