01 февруари 2019 г. /петък/ 19:30 ч.
СЕМЕЕН СЪВЕТ от КРИСТИНА КЛЕМЕНТЕ, постановка – ВЛАДИМИР ПЕНЕВ
с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ, АНАСТАСИЯ ИНГИЛИЗОВА, НИКОЛА СТОЯНОВ, ХРИСТИНА ДЖУРОВА, ВАСИЛ ДУЕВ
02 февруари 2019 г. /събота/ 19:30 ч.
ЧЕРВЕНО от ДЖОН ЛОУГЪН, постановка – ВЛАДЛЕН АЛЕКСАНДРОВ
с участието на: ГЕОРГИ КАДУРИН и ИВАН ЮРУКОВ
03 февруари 2019 г. /неделя/ 19:30 ч.
РАЗГОВОРИ С МАМА по САНТЯГО ОВЕС от ЖОРДИ ГАЛСЕРАН, постановка – ВЕНЦИСЛАВ КУЛЕВ
с участието на: МЕГЛЕНА КАРАЛАМБОВА
04 февруари 2019 /понеделник/ 19:30 ч.
CLASS от ЧАРЛС ЕВЕРЕД, постановка – ВЛАДИМИР ПЕНЕВ
с участието на: ЮЛИАН ВЕРГОВ и МИЛА ЛЮЦКАНОВА
05 февруари 2019 /вторник/ 19:30 ч.
ДНЕВНИКЪТ НА ЕДИН ЛУД по ГОГОЛ, постановка – НИНА ДИМИТРОВА
с участието на СТЕЛИАН РАДЕВ
06 февруари 2019 /сряда/ 19:30 ч.
ВЕРЕСИИ авторски спектакъл, постановка БОЙКО БОГДАНОВ
с участието на: МАРИЯ САПУНДЖИЕВА, ТОНЧО ТОКМАКЧИЕВ И ХРИСТО АНДРЕЕВ
07 февруари 2019 /четвъртък/ 19:30 ч.
СЪДЕБНА ГРЕШКА от ДЖОН МОРТИМЪР, постановка – ВАЛЕНТИН ГАНЕВ
с участието на: ПЛАМЕН ПЕЕВ и ТЕОДОР ЕЛМАЗОВ
08 февруари 2019 /петък/ 19:30 ч.
ЯСНА ПОЛЯНА от МИРО ГАВРАН, постановка – ИВАН УРУМОВ
с участието на: ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и СОФИЯ БОБЧЕВА
09 февруари 2019 /събота/ 19:30 ч.
КОЛЕКЦИОНЕРКАТА от РАДОСЛАВ ЧИЧЕВ, постановка – КАТЯ ПЕТРОВА
с участието на МАЯ БЕЖАНСКА
10 февруари 2019 /неделя/ 15:00 ч.
ПРИЯТНО МИ Е, ИВА! от ИВА ТОДОРОВА, постановъчен консултант – СТОЯН РАДЕВ
с участието на ИВА ТОДОРОВА
10 февруари 2019 /неделя/ 19:30 ч.
БРУДЕРШАФТ от АНАТОЛИЙ КРИМ, постановка АСЕН ШОПОВ
с участието на: ВАСИЛ МИХАЙЛОВ и СТЕФКА ЯНОРОВА
11 февруари 2019 /понеделник/ 19:30 ч.
САРАБАНДА от ИНГМАР БЕРГМАН, постановка ИВАН УРУМОВ
с участието на: СТЕФКА ЯНОРОВА, ЕЛЕНА ТЕЛБИС, ВАЛЕНТИН ГАНЕВ и МАЛИН КРЪСТЕВ
12 февруари 2019 /вторник/ 19:30 ч.
ЗАЕШКА ДУПКА от ДЕЙВИД ЛИНДЗИ-АБЕР, постановка - ИВАЙЛО ХРИСТОВ
с участието на: КРИСТИНА ЯНЕВА, ЕЛЕНА ТЕЛБИС, ВАЛЕРИ ЙОРДАНОВ, МЕГЛЕНА КАРАЛАМБОВА и МАРИО ТОПАЛОВ
13 февруари 2019 /сряда/ 19:30 ч.
ТЪГОПОГЛЪЩАЧ по текстове и рисунки на ДАФИНА ГЕОРГИЕВА-РОНЯ
с участието на МАЯ НОВОСЕЛСКА
14 февруари 2019 /четвъртък/ 19:30 ч.
ПУХЕНИЯТ от МАРТИН МАКДОНА, постановка ЯВОР ГЪРДЕВ
с участието на: ПЕНКО ГОСПОДИНОВ, МИХАИЛ МУТАФОВ, СТОЯН РАДЕВ, НИКОЛА МУТАФОВ и СТЕФАНИ СТОИЛОВА
15 февруари 2019 /петък/ 19:30 ч.
НОС по ГОГОЛ от ВЕСЕЛКА КУНЧЕВА и ИНА БОЖИДАРОВА, постановка – ВЕСЕЛКА КУНЧЕВА
с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ и ПОЛИНА ХРИСТОВА
16 февруари 2019 /събота/ 19:30 ч.
КРОАСАН от МАРТИН КОЛЕВ, постановка – ВАСИЛ ДУЕВ
с участието на: ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ЦВЕТИНА ПЕТРОВА
17 февруари 2019 /неделя/ 15:00 ч.
УИЛЯМ ШЕКСПИР - ПЪЛНИ СЪЧИНЕНИЯ от ДЖЕС АДАМ ДАНИЕЛ, постановка - СЪНИ СЪНИНСКИ
с участието на: ПЕТЪР КАЛЧЕВ, СЪНИ СЪНИНСКИ /ВЕСЕЛИН МЕЗЕКЛИЕВ/и ГЕОРГИ СПАСОВ
17 февруари 2019 /неделя/ 19:30 ч.
СЕДЕМ ДНИ ОТ ЖИВОТА НА СИМОН ЛАБРОС от КАРОЛ ФРЕШЕТ, постановка – СТИЛИЯН ПЕТРОВ
с участието на: ТИГРАН ТОРОСЯН, ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА и ДИМИТЪР ЖИВКОВ
18 февруари 2019 /понеделник/ 19:30 ч.
ГОСПОЖИЦА ЮЛИЯ от ОГУСТ СТРИНДБЕРГ, постановка ЙОСИФ СЪРЧАДЖИЕВ
с участието на: ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, КАЛИН ВРАЧАНСКИ и МИРА ВЪРБАНОВА
19 февруари 2019 /вторник/ 19:30 ч.
ВЕЧЕРЕН АКТ по А. П. Чехов, постановка - СЪНИ СЪНИНСКИ
с участието на: МАРИЯ САПУНДЖИЕВА, СЪНИ СЪНИНСКИ и ГЕОРГИ СПАСОВ
20 февруари 2019 /сряда/ 19:30 ч.
ВРЕМЕТО Е СПРЯЛО от ДОНАЛД МАРГУЛИС, постановка – ИВАЙЛО ХРИСТОВ
с участието на: КРИСТИНА ЯНЕВА, ПЕНКО ГОСПОДИНОВ, АТАНАС АТАНАСОВ и ЕЛЕОНОРА ИВАНОВА
21 февруари 2019 /четвъртък/ 19:30 ч.
СЕМЕЕН СЪВЕТ от КРИСТИНА КЛЕМЕНТЕ, постановка – АТАНАС АТАНАСОВ
с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ, АНАСТАСИЯ ИНГИЛИЗОВА, НИКОЛА СТОЯНОВ, ХРИСТИНА ДЖУРОВА и ВАСИЛ ДУЕВ
22 февруари 2019 /петък/ 19:30 ч.
4000 МИЛИ от ЕЙМИ ХЕРЦОГ, постановка – ВЛАДИМИР ЛЮЦКАНОВ
с участието на: МЕГЛЕНА КАРАЛМБОВА, НИКОЛАЙ ВЛАДИМИРОВ, КАТЕРИНА СТОЯНОВА и ЕЛЕНА ИВАНОВА
23 февруари 2019 /събота/ 19:30 ч.
ХОРАТА ОТ ОЗ от ЯНА БОРИСОВА, постановка - ГАЛИН СТОЕВ
с участието на: ЦВЕТАНА МАНЕВА, РАДЕНА ВЪЛКАНОВА, СТЕФАН ВЪЛДОБРЕВ, АТАНАС АТАНАСОВ и ВЕЖЕН ВЕЛЧОВСКИ
24 февруари 2019 /неделя/ 15:00 ч.
ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА от ДАРИО ФО и ФРАНКА РАМЕ, постановка - МАРИУС КУРКИНСКИ
с участието на: РЕНИ ВРАНГОВА, ВЕСЕЛИН АНЧЕВ и КОНСТАНТИН ИКОНОМОВ
24 февруари 2019 /неделя/ 19:30 ч.
ЯСНА ПОЛЯНА от МИРО ГАВРАН, постановка – ИВАН УРУМОВ
с участието на: ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и СОФИЯ БОБЧЕВА
25 февруари 2019 /понеделник/ 19:30 ч.
ПРИЯТНО МИ Е, ИВА! от ИВА ТОДОРОВА
с участието на ИВА ТОДОРОВА
26 февруари 2019 /вторник/ 19:30 ч. /150-то юбилейно представление/
ПРИЯТНОСТРАШНО от ЯНА БОРИСОВА, постановка - ГАЛИН СТОЕВ
с участието на: СНЕЖИНА ПЕТРОВА, РАДЕНА ВЪЛКАНОВА, СТЕФАН ВЪЛДОБРЕВ,ВЛАДИМИР ПЕНЕВ и ВЕЖЕН ВЕЛЧОВСКИ
27 февруари 2019 /сряда/ 19:30 ч.
РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША по ОСКАР УАЙЛД, постановка - МАРИУС КУРКИНСКИ
с участието на: ВЛАДИМИР КАРАМАЗОВ, АНА ПАПАДОПУЛУ, РАДЕНА ВЪЛКАНОВА и ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ
28 февруари 2019 /четвъртък/ 19:30 ч.
СИМУЛАТОР ЗА ЧИФТОСВАНЕ от ДЖОУЗЕФ СКРИМШОУ, постановка - ПЛАМЕН ПАНЕВ
с участието на: ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ГЕРАСИМ ГЕОРГИЕВ-ГЕРО и ГЕОРГИ СПАСОВ
ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ДЕЦА
02 февруари 2019 г. /събота/ 11:30 ч.
КОТАРАКЪТ С ЧИЗМИ по ШАРЛ ПЕРО,
с участието на: РОЗА НИКОЛОВА и МИРОСЛАВ НИКОЛОВ
03 февруари 2019 г. /неделя/ 11:30 ч.
СВЕТУЛКИ от АНДРЕЙ ФИЛИПОВ, постановка – КАТЯ ПЕТРОВА
с участието на: АННА ГОСТАНЯН, ВЕЛИСЛАВА МАРИНКОВА, АНГЕЛ КАЛЕВ и ЛЮБОМИР ЖЕЛЕВ
09 февруари 2019 /събота/ 11:30 ч.
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА по ШАРЛ ПЕРО, постановка – РУМЕН ГАВАНОЗОВ
с участието на: МИЛА КОЛАРОВА и ЯВОР ГИГОВ
10 февруари 2019 /неделя/ 11:30 ч.
БУРАТИНО по АЛЕКСЕЙ ТОЛСТОЙ, постановка – ЖЕНИ ПАШОВА
с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ, ДИЛЯНА СПАСОВА и ЦВЕТИ ПЕНЯШКИ
16 февруари 2019 /събота/ 11:30 ч.
СНЕЖАНКА по БРАТЯ ГРИМ
с участието на: МАЯ ДИМИТРОВА и МИТКО ДИМИТРОВ
17 февруари 2019 /неделя/ 11:30 ч.
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА по английска народна приказка
с участието на: МАЯ ДИМИТРОВА и МИТКО ДИМИТРОВ
23 февруари 2019 /събота/ 11:30 ч.
БАРОН МЮНХАУЗЕН по РУДОЛФ РАСПЕ, постановка – СЛАВЧО МАЛЕНОВ
с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ и РОСИЦА СПАСОВА
24 февруари 2019 /неделя/ 11:30 ч.
СЛОНЧЕТО С РОЗОВИТЕ УШИ по РЪДИАРД КИПЛИНГ
с участието на: МАЯ ДИМИТРОВА и МИТКО ДИМИТРОВ