онлайн журналист

Статии

Меси изяде няколко "насърчителни" шамара. Снимки РОЙТЕРС

Меси изяде няколко шамара в дебюта си за ПСЖ в Реймс, където коронясваха кралете (Снимки)

Стойка Кръстева триумфира на олимпийските игри в Токио и стана първата българска боксьорка с шампионска титла от най-големия спортен форум. СНИМКА: ЛЮБОМИР АСЕНОВ, LAP.BG

Стойка донесе второ злато за България, чакаме трето утре. И ще изпратим блестяща олимпиада

Кери и Юга бяха сред големите герои на "армейците".

Фантастичен ЦСКА на Стойчо захвърли щангите и заигра футбол, би "Осиек" с 4:2 (Обновена, снимки)

Лудогорци вдигнаха рекордна пета Суперкупа. Снимки РУМЯНА ТОНЕВА

"Лудогорец" разби ЦСКА с 4:0 с 4 асистенции на Десподов, вдигна рекордна пета Суперкупа (Снимки)

Лидерът на Северна Корея Ким Чен Ун СНИМКА: Ройтерс

Ким Чен Ун: Ще издигнем дружбата с Китай на ново стратегическо ниво

След 6 години Иван Василев успя да върне “Локо” (Сф) в елита.
СНИМКА: НИКОЛАЙ ЛИТОВ

Столичани в повече

Илиан Илиев-младши (№12) направи дебюта си в националния отбор при загубата с
1:3 от Швейцария. СНИМКА: ЙОРДАН СИМЕОНОВ

Илиеви са 10-ата двойка баща и син в националния (Графика)

Бруно Акрапович има шанс за спре една тежка черна серия за ЦСКА. СНИМКА: ВЕЛИСЛАВ НИКОЛОВ

Акрапович ще бори прокобата на чуждите треньори в ЦСКА (Графики)

Клаудиу Кешерю е литнал Венцислав Василев в мача, в който успя да стане първият чужденец със 100 гола в първенството ни.

Само “Арда” се опазва от Клаудиу Кешерю (Графика)

Христо Лазаров-Ричката (четвъртият от ляво на дясно на горния ред) вкара единствения гол при предишната победа на "моряците" при визита на "Левски" в първенството през далечната 1958 г.

Ричката носи последния успех на варненци в София

Ивелин Попов излиза с капитанската лента на България в последния си мач за националния отбор на 17 ноември 2019 г. срещу “Чехия”. СНИМКА: ВЛАДИМИР СТОЯНОВ

Ивелин Попов е №1 по мачове като капитан на България

Червените играчи си правят снимка на "Санкт Якоб Парк" в минутите след триумфа. Снимки Ройтерс

Спящият гигант се събуди! Вижте триумфа на ЦСКА в Базел през погледа на Ройтерс (Галерия)

Димитър Димитров-Херо

Димитър Димитров-Херо на косъм от рекорд на Гочето

Сисиньо.

Скандално - намалиха наказание на Сисиньо, за да има "Лудогорец" десен бек

На 3 януари миналата година този гол на Данило от "Манчестър Сити" осигури последната засега загуба на "Ливърпул". Снимка РОЙТЕРС

“Ливърпул” далеч от сериите без загуба на ЦСКА и “Левски”

Бакалов връчва статуетката на новия рекордьор по мачове. Кадри "Диема спорт"

Виж как "Лаута" акламира новия рекордьор по мачове Георги Илиев (Обновена)

Али Соу и Живко Миланов ще подновят битката си и на дербито в неделя.  СНИМКА: РУМЯНА ТОНЕВА

Какво трябва да знаете за вечното дерби на България

Вратарят на “Славия” се опитва да вразуми рефера Апостолов, но безуспешно. Снимка тв екран

Без вина виновен - БФС наказа допълнително вратаря на "Славия"

Даниел Младенов вкара дежурното си попадение във Враца. Снимка Архив

Дани Младенов, който загуби баща си, вкара гол, посочи небето и се прекръсти

Стоев вече няма да стои на тъчлинията на мачовете на "Лудогорец". Снимка Архив

Уволниха Стойчо Стоев от "Лудогорец"!

Реферът Стефан Апостолов, смятан доскоро за "много перспективен" от шефовете си, съвсем се изложи в Разград.

Депутат "подпря" "Лудогорец" със скандално изгонване на славист (Обновена)

Уот, този път като титуляр, откри головото шоу на "Армията". Снимки ЙОРДАН СИМЕОНОВ

Соу се отпуши, ЦСКА трепери срещу "Арда", Марселиньо мина като метеор през "Тича"

Райнов (№70) току-що е спънал Тричковски за дузпа.

Тричковски до Ван Бастен и Стоичков

Дерменджиев (в средата) бе част от златна генерация на българския футбол, заедно Аспарухов (вдясно) и Бонев (вляво). Снимка Архив

Пловдивският Гаринча летеше по фланга към безсмъртието

Треньорът на националния отбор Петър Хубчев дава указания на 17-годишния Мартин Минчев, преди да го пусне в игра срещу Черна гора.

Само 4-има по-млади от Мартин Минчев при дебюта за националния

Любослав Пенев. Снимка Архив

Горчив дебют на Любо в ЦСКА - 0:2 срещу "Черно море" след странни рокади

Роди се новият Попангелов! Алберт Попов завърши шести на слалома в Шладминг

Габровецът Георги Йорданов е единственият рефер, който е свирил два пъти дузпа срещу “Лудогорец”, или общо е дал 1/4 от 11-метровите срещу разградчани. В момента той е заместник-председател на съдийската комисия на БФС.  СНИМКА: АРХИВ